DS Media yazılı basında yer alan gazete, dergi ve eklerini, verdiğiniz anahtar kelimeler doğrultusunda tarayarak, sadece sizi ilgilendiren haberleri, sabah kahvenizi yudumlarken inceleme fırsatı verir.

DS Media ile sadece verdiğiniz anahtar kelime geçiyor diye sizi ilgilendirmeyen yüzlerce haberle uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Kullandığı yazılım ve müşteriye özel kontrol sistemi ile sizin için önemli olanı alır, gerisi ile zaman kaybetmezsiniz.

DS Media sizin için arar, bulur, analiz eder, hazırlar ve size sunar...

DS Media tarafınızdan belirlenen anahtar kelimeler doğrultusunda görsel medya kanallarında taramalar yapar,

Sizi ilgilendiren görüntüleri dikkatli ve titiz bir çalışma ile analiz eder,

VCD/CD/DVD/AVI/MPEG formatlarından dilediğiniz formata çevirir,

Dilerseniz kargo yolu ile,

Dilerseniz tarafımızdan verilen internet linki yöntemi ile size ulaştırır.

Sürekli gelişen internet medyası, artık sadece masaüstü ve dizüstü bilgisayarlardan değil, mobil cihazlar ve televizyonlardan da takip edildiğinden dolayı, eskisinden çok daha fazla kişiye ulaşmakta, bununla birlikte ayrı bir önem kazanmaktadır,

İnternet dünyasındaki haberleri önemsememek birçok uzmana göre, şirketler için ileriye dönük bir kayıp olarak görülmektedir,

DS Media, tarafınızdan belirlenen anahtar kelimeleri ve firmanızı, Internet medyasında, kendi geliştirdiği özel tarama programı sayesinde her gün düzenli olarak tarar, ertesi iş günü sabahı excel formatında size ulaştırır, tek tıklamayla orjinal haber sayfasına yönlenirsiniz.

İnternet Medyasın'da ilgilendiğiniz haberleri DS Media ile bulun...

DS Media 2000 yılından bu yana Türkiye de bulunan bir çok yerel ve ulusal gazeteyi arşivinde digital olarak barındırmaktadır.

Dilediğiniz takdirde belirlediğiniz gazetelerin belirlediğiniz tarih aralıklarını,

Belirlediğiniz anahtar kelimeler ile tarayabilir,

Size özel basın dosyası haline getirebilir,

İster kargo ile, ister e-mail ile size ulaştırabiliriz.

DS Media ile geçmiş elinizin altında....

Bir çok firmanın Arşiv Departmanı bulunmaktadır, bu bölümler genelde tozlu rafların arasında sıkışmış tozlu belgelerle doludur, herhangi bir belgeye ulaşmak bazen saatler alabilmektedir.

İşte DS Media bu durumda size bir çözüm önerisi sunuyor.

Gelin bütün arşivinizi dijital ortama aktaralım, saatlerce Arşiv Departmanı'dan belge beklemek yerine, profesyonel yazılım eşliğinde dijital hale getirdiğimiz arşivinizden aradığınızı saniyeler içerisinde bulun.

Belgeler üzerinde orjinalini bozmayarak notlar alın, dilediğiniz departmana veya ilgiliye saniyeler içinde mail aracılığı ile ulaştırın. DS Media ile hem zamandan hem de işgücünden tasarruf edin...