DS MEDIA’nın sunduğu EXPRESS SERVICE’in işleyici :

Kuruluş, ilgi alanına bağlı olarak belirlediği profile göre DS-MEDIA ya dilediği kadar anahtar sözcük verebilir, dilediği zaman bu anahtar sözcükleri yenileriyle değiştirebilir. Anahtar sözcükler, daha detaylı aramaları desteklemeleri açısından birbirleriyle ilintili sözcük dizileri haline getirilebilir, alt gruplara dönüştürülebilir.

Profiliniz doğrultusunda belirlediğiniz anahtar sözcükler, bilgisayarlarımız tarafından Alman teknolojisi kullanılarak özel olarak "yapay zekaya" sahip, dijital basın takip ve derleme yazılımı aracılığıyla ülke genelinde yayınlanan günlük gazete ve dergiler dijital olarak, gözden kaçma riskinden uzak taranır, otomatik olarak okunur ve derlenir.

Profilinize uygun, yalnızca "haber niteliği" olan kupürler dijital ortamda derlenir.

Derlenen kupürlerin "kurumsal kimliğinize" sadık kalınarak grafik düzenlemesi yapılır.

Kupürün orijinal gazete sayfasındaki konumunu gösteren dia ve kaynak hakkında detaylı bilgiler (tarih, sayfa, bölüm, başlık, vb.) her bir kupür için Basın Dosyası'nda yer alır.

Profiliniz doğrultusunda "elektronik göz" tarafından derlenen kupürlerden oluşturulan özel "Basın Dosya" nızın ilk sayfasına eklenen içindekiler bölümü ile sizin için ve size özel günlük bir kaynak halini alır.

Günlük "Basın Dosya" nız Internet aracılığıyla her gün sabah kahvenizle aynı anda masanıza ulaşır.

Tümüyle elektronik ortamda derlenen Günlük Basın Dosyanızı dilediğiniz kullanıcıya e-mail kanalıyla ulaştırabilir, Intranet’inize koyabilir, yine elektronik ortamda kağıda ihtiyaç duymaksızın arşivleyebilirsiniz.